ERJ-U0XF24R0Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF24R0Y
JLCPCB Part #
C1512518
Description
-55℃~+125℃ 24Ω 30V 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS