ERA-1AEC392C
MFR.Part #
ERA-1AEC392C
JLCPCB Part #
C20013253
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS