EEV-FK1V220R
MFR.Part #
EEV-FK1V220R
Description
-55℃~+105℃ 160mA@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 35V 5mm 6.1mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD