ECW-H16163RJV
MFR.Part #
ECW-H16163RJV
JLCPCB Part #
C3799484
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 16nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS