ERJ-H3QF5R76V
MFR.Part #
ERJ-H3QF5R76V
JLCPCB Part #
C6240402
Description
-55℃~+175℃ 250mW 5.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS