EEU-FC1V681L
MFR.Part #
EEU-FC1V681L
JLCPCB Part #
C4155682
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-55℃~+105℃ 1.361A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 35V 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS