ERJ-U03D2150V
MFR.Part #
ERJ-U03D2150V
JLCPCB Part #
C2117843
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 215Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS