ERA-2AED78R7X
MFR.Part #
ERA-2AED78R7X
JLCPCB Part #
C20013864
Description
-55℃~+155℃ 63mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS