ERJ-P08D2613V
MFR.Part #
ERJ-P08D2613V
JLCPCB Part #
C4274933
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS