EEU-FC1J470B
MFR.Part #
EEU-FC1J470B
JLCPCB Part #
C1579415
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 2000hrs@105℃ 405mA@100kHz 47uF 5mm 63V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS