ERA-6VEB8252V
MFR.Part #
ERA-6VEB8252V
JLCPCB Part #
C1862307
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS