ERJ-S08D1181V
MFR.Part #
ERJ-S08D1181V
JLCPCB Part #
C2129220
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS