ERJ-P6WF4641V
MFR.Part #
ERJ-P6WF4641V
JLCPCB Part #
C4240804
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS