EET-HC2G221BA
MFR.Part #
EET-HC2G221BA
Description
-25℃~+105℃ 1.54A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 22mm 400V 47mm 829mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS