ERJ2GEJ154X
MFR.Part #
ERJ2GEJ154X
JLCPCB Part #
C400508
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150kΩ 15V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS