EEEHA1V220WR
MFR.Part #
EEEHA1V220WR
JLCPCB Part #
C178613
Package
SMD
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 35V 35mA@120Hz ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS