ERJ-PB6D2403V
MFR.Part #
ERJ-PB6D2403V
JLCPCB Part #
C2086618
Description
-55℃~+155℃ 200mW 240kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS