ERJ-U08D1152V
MFR.Part #
ERJ-U08D1152V
JLCPCB Part #
C2126709
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS