ERJ-H3ED9531V
MFR.Part #
ERJ-H3ED9531V
JLCPCB Part #
C6845124
Description
-55℃~+175℃ 125mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS