ECO-S1HP822CA
MFR.Part #
ECO-S1HP822CA
Description
-40℃~+85℃ 10mm 25mm 3000hrs@85℃ 40mΩ@120Hz 45mm 5.072A@100kHz 50V 8200uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS