ERJ-U06D3323V
MFR.Part #
ERJ-U06D3323V
JLCPCB Part #
C4071295
Description
-55℃~+155℃ 125mW 332kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS