ECO-S1EP822CA
MFR.Part #
ECO-S1EP822CA
Description
-40℃~+85℃ 10mm 25V 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 4.106A@100kHz 65mΩ@120Hz 8200uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS