ERJ-H2RD7872X
MFR.Part #
ERJ-H2RD7872X
JLCPCB Part #
C7184198
Description
-55℃~+175℃ 100mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS