ERJ-U14J625U
MFR.Part #
ERJ-U14J625U
JLCPCB Part #
C1013813
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS