TDH35P20R0JE
MFR.Part #
TDH35P20R0JE
JLCPCB Part #
C2641364
Package
D2PAK
Description
-55℃~+150℃ 20Ω 350V 35W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS