PWR263S-35-10R0JE
MFR.Part #
PWR263S-35-10R0JE
JLCPCB Part #
C2084464
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 35W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS