TDH35H20R0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TDH35H20R0JE
JLCPCB Part #
C3968517
Package
DPAK
Description
-55℃~+175℃ 20Ω 35W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS