APC0603B15K4N
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
APC0603B15K4N
JLCPCB Part #
C5553656
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS