UZE1V3R3MCL1GB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UZE1V3R3MCL1GB
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 24mA@10kHz 3.3uF 3.95mm 35V 5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS