UWX1E4R7MCR1GB
MFR.Part #
UWX1E4R7MCR1GB
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 24mA@10kHz 25V 4.7uF 4mm 5.4mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD