LKS1H182MESY
MFR.Part #
LKS1H182MESY
JLCPCB Part #
C1602596
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1800uF 20mm 25mm 50V ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS