UBY2A681MHL
MFR.Part #
UBY2A681MHL
JLCPCB Part #
C1588260
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+135℃ 100V 18mm 28mΩ@100kHz 3000hrs@135℃ 31.5mm 4.08A@100kHz 680uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS