UUH1V331MNQ1MS
MFR.Part #
UUH1V331MNQ1MS
Description
-55℃~+125℃ 16mm 17.5mm 330uF 35V 420mA@10kHz 5000hrs@125℃ ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS