LGX2H181MELB35
MFR.Part #
LGX2H181MELB35
JLCPCB Part #
C1669265
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.04A@120Hz 10mm 180uF 30mm 35mm 5000hrs@105℃ 500V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS