LGJ2G390MELZ15
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGJ2G390MELZ15
JLCPCB Part #
C3721181
Package
Plugin,D22xL17mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 17mm 2000hrs@105℃ 22mm 300mA@120Hz 39uF 400V ±20% 插件,D22xL17mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS