UUJ1V331MNQ1MS
MFR.Part #
UUJ1V331MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2166347
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 330uF 35V 360mA@120Hz 5000hrs@105℃ ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS