UUG2E680MRQ6ZD
MFR.Part #
UUG2E680MRQ6ZD
Description
-40℃~+85℃ 17.5mm 2000hrs@85℃ 20mm 250V 68uF 784mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS