UKA1V332MHD
MFR.Part #
UKA1V332MHD
JLCPCB Part #
C1590755
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8515A@10kHz 16mm 2000hrs@105℃ 3300uF 35.5mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS