UUD1V221MNL1GS
MFR.Part #
UUD1V221MNL1GS
JLCPCB Part #
C251000
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 220uF 35V 450mA@100kHz 5000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS