UUJ2E220MNQ1ZD
MFR.Part #
UUJ2E220MNQ1ZD
JLCPCB Part #
C1599501
Package
SMD,D16xL17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 17.5mm 180mA@120Hz 22uF 250V 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D16xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS