LKG1V123MESCBK
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG1V123MESCBK
JLCPCB Part #
C1609090
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 12000uF 35V 35mm 4.1A@120Hz 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS