URY2D470MHD
MFR.Part #
URY2D470MHD
JLCPCB Part #
C1668290
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2000hrs@105℃ 200V 230mA@120Hz 47uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS