ULD2E2R2MED1TA
MFR.Part #
ULD2E2R2MED1TA
JLCPCB Part #
C2165638
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 2.2uF 2.5mm 250V 36mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS