UPW1V331MPD6
MFR.Part #
UPW1V331MPD6
JLCPCB Part #
C433196
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
20mm 3.5mm 330uF 35V 5000hrs@105℃ 65mΩ@100kHz 8mm 995mA@100kHz ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS