LGN2C152MELA45
MFR.Part #
LGN2C152MELA45
JLCPCB Part #
C6651972
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 160V 2.5A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 45mm ±20% Plugin,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS