UPS1V470MED1TA
MFR.Part #
UPS1V470MED1TA
JLCPCB Part #
C1591936
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 35V 42.5mA@120Hz 47uF 500mΩ 6.3mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS