RR50J821MDN1
MFR.Part #
RR50J821MDN1
JLCPCB Part #
C250966
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@105℃ 5mm 5mΩ@100kHz 6.3V 7.22A@100kHz 820uF Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS