RNU1C271MDNASQKX
MFR.Part #
RNU1C271MDNASQKX
JLCPCB Part #
C1579001
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 16V 270uF 3.5mm 5000hrs@105℃ 5A@100kHz 8mm 8mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS