LAR2E182MELC50
MFR.Part #
LAR2E182MELC50
JLCPCB Part #
C1610703
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1800uF 2000hrs@105℃ 250V 35mm 4.05A@50kHz 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS