LQR2V182MSEF
MFR.Part #
LQR2V182MSEF
JLCPCB Part #
C1586609
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-25℃~+85℃ 10.08A@10kHz 1800uF 22mm 350V 5000hrs@85℃ 51mm 83mm ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS